Näib, et Su brauseril on küpsised keelatud. Jätkamiseks pead sa lubama brauseril küpsiseid kasutada.

Mis on küpsised ja kuidas lubada küpsiste kasutamist?


Eelistused

Jäta üksikud read vahele

Kui teatud struktuuritasemel on nimekirjas ainult üks rida, siis jäetakse see vahele ja Teid suunatakse automaatselt edasi järgmisele alamtasemele, ilma et Te peaksite sel üksikul real klõpsima.

Kasuta pisipilte

Kui Te avate arhivaali või kollektsiooni, siis avanevad kõigepealt pisipildid. Pisipilt on pildi väike versioon, mida esitatakse täissuuruses versiooni eelvaatena. Pisipildid annavad ettekujutuse sellest, mis on pildil ning nad on piisavalt väikesed, et neid arvuti ekraanile korraga palju mahutada.

Kasuta ettelaadimist

Sellal, kui Te lehekülge (pisipilte või suurt pilti) vaatate, laetakse veebilehitseja mällu ette juba järgmise lehekülje pilte. Nii et kui Te liigute lehelt lehele loomulikus järjekorras (1,2,3, jne) ja väikese viivitusega (mitte ei klõpsi lihtsalt järjest edasi ja edasi), siis võtab ainult esimese lehekülje avanemine rohkem aega, kuna järgmised leheküljed peaksid avanema oluliselt kiiremini. Piltide ettelaadimise eelduseks on, et Teie veebilehitsejas on lubatud Javascript.

Määra piltide suurus vaikimisi

Kui te avate uue kollektsiooni, siis kohandatakse automaatselt esimese pildi suurust vastavalt sellele protsendile, mis te siin määrate.

Tagasi