Abi
Tabel vaade Galerii vaade Detail vaade
1 - 25 / 1749
Toa seina plaan, repro
Sekretär Kyber, poolfiguurportree
Osmanite kindral Ghazi Muchtar Pasha, rindportree
Mošee Erzurumis
Vaade Erzurumi linnale
Erechtheioni templi karüatiidide koda, esiplaanil kolm kohalikku
Olümpeioni tempel
Erechtheioni tempel Ateena Akropolil
Propüleed Ateena Akropolil
Hadrianuse värav
Ateena Akropol eemalt
Ateena Akropol eemalt
Järlepa mõisa härrastemaja fassaad
Järlepa mõisa härrastemaja esine park
Vaade saarelt järvele
Kaks naist ja laps järvesaarel
Plastiknegatiiv suurest seltskonnast metsas. Neliteist kübaras ja mantlis meest seismas kitsal metsateel. Tagapool kõrgendikul näha puutüvesid. Negatiiviümbrik firmalt Photo-Seifert Altenburg (Thür.)
Seltskond aias.
Plastiknegatiiv seltskonnast vaatidega. Lõbus noorte meeste seltskond välikohvikus(?) õlle/veinivaatidel istumas ja fotograafile poseerimas. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plastiknegatiiv seltskonnast. Aia ääres istuvad pingil kaks naist, neli meest, kaks meest seismas tagapool. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plastiknegatiiv seltskonnast aias. Neli noort meest ja naine kaelakuti seismas, parem jalg risti üle vasaku. Taga puud ning aed. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plastiknegatiiv seltskonnast õllelaua taga. Lõbus noorte seltskond poseerimas mustrilise kattega õlleleua juures.Tagapool nagi, kus ripuvad kübarad ning jalutuskepid. Vasakus nurgas klaver. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plasriknegatiiv õlleseltskonnast. Kaheksa ülikonnastatud meest piduliku ilmega õllekruuse tõstmas. Kirju kattega laual mitmeid esemeid. Tagapool klaver ning nagi kübarate ja jalutuskeppidega.Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plastiknegatiiv grupipildist. Korporatsiooni või seltsi teklites mehed istumas-seismas aias. Nende seas ka mõned naised. Kõrval nähe metallist ja puitdetailidega aiatoole ja laudu. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.
Plastiknegatiiv noortest meestest naridel. Neli noort meest istumas-pikutamas narivooditel. Viies mees seismas nari juures. Ümbrisel sama tekst, mis eelmiselgi.