Kollektsioonid

Röövmõrtsukad, vargad ja muidu kahtlased
Tabel vaade Galerii vaade Detail vaade
351 - 375 / 376
LeidandmedKorrastatudFoto
EFA.222.A.247.343Riigivastase tegevuse eest süüdi mõistetud Saku valla saunik, illegaalse kommunistliku trükikoja varjaja Ludvig Allikson.
EFA.222.A.247.390Riigivastase tegevuse eest 10 aastaks sunnitööle mõistetud Eestimaa Kommunistlikusse Noorsooühingusse liikmete värbaja Helmi Niineberg pärast vanglast põgenemist ja tabamist.
EFA.222.A.247.391Riigivastase tegevuse eest 10 aastaks sunnitööle mõistetud Eesti Kommunistliku Noorsooühingu aktivist Helene Pruul pärast vanglast põgenemist ja tabamist Peipsi järvel.
EFA.222.A.247.392Riigivastase tegevuse eest 6 aastaks ja 8 kuuks sunnitööle mõistetud Eestimaa Kommunistliku Noorsooühingu ajutise keskkomitee liige Vilhelmine Klementi alias J. Jass.
EFA.222.A.247.677Terrorismis süüdi mõistetud Ameerika Ühendriikide Kompartei Eesti Liidu aktivist Jaan Mägi enne väljasaatmist Ameerika Ühendriikidesse.
EFA.222.A.247.682Terrorismis süüdi mõistetud Ferdinand Kroon.
EFA.222.A.247.688Terrorismis kahtlustatav hobusevaras Richard Krooni.
EFA.222.A.248.167Riigivastase tegevuse organiseerimise eest surma mõistetud Nõukogude Vene tšekist Viktor Kingissepp.
EFA.222.A.248.169Riigivastase tegevuse organiseerimise eest süüdi mõistetud Nõukogude Vene tšekisti Viktor Kingissepa varjaja Elisabeth Telman.
EFA.222.A.248.170Riigivastase tegevuse organiseerimise eest süüdi mõistetud Nõukogude Vene tšekisti Viktor Kingissepa varjaja Juliana Telman pärast vanglast põgenemist ja tabamist.
EFA.222.A.248.171Riigivastase tegevuse organiseerimise eest süüdi mõistetud Nõukogude Vene tšekisti Viktor Kingissepa varjaja Salomonia Telman pärast vanglast põgenemist ja tabamist.
EFA.222.A.248.172Riigivastase tegevuse organiseerimise eest 8 aastaks sunnitööle mõistetud Punaarmee 7. armee luureosakonna agent, kommunistlikus salatrükikojas tegutsenud David Pärn alias Boris Gorski, David Kaasik.
EFA.222.A.248.175Riigivastase tegevuse organiseerimises 6 aastaks sunnitööle mõistetud Eesti Kommunistliku Noorsooühingu ajutise Keskkomitee liige Vilhelmine Klementi alias J. Jass.
EFA.222.A.248.178Riigivastase tegevuse organiseerimise eest 10 aastaks sunnitööle mõistetud Eestimaa Kommunistlikusse Noorsooühingusse värbaja Helmi Niineberg pärast vanglast põgenemist ja tabamist.
EFA.222.A.248.193Provokatsioonide eest süüdi mõistetud kompartei aktivist Viljandimaal Jaan Jüri poeg Käsebier.
EFA.222.A.248.206Provokatsioonides süüdi mõistetud Peeter Vesiko.
EFA.222.A.248.207Provokatsioonides süüdi mõistetud töölisvanem Hans Pent.
EAA.2111.1.8661.1Surma mõistetud kommunist Eduard Gustavi p. Lehtpuu (ka Julius Kahm)
ERAF.2.1.1481.2Alma Vaarmann - kommunistliku partei liige aastast 1922, võttis aktiivselt osa Eesti noorsoo- ja naisliikumisest aastail 1920-1924.a. Mõisteti 1924.a. veebruaris 12 revolutsionääri protsessil sunnitööle. Portree.
EAA.2111.1.12064.1Otto Tasa, eesti elektrimontöör, mõrtsukas, foto
EAA.2111.1.13155.1Vägistamise ja tapmise eest surma mõistetud "Aegviidu mõrvar" Paul Võigemast teel vanglasse
EFA.26.0.50397EKP III kongressi delegaadid, maskides - legaalsetes organisatsioonides tegutsenud parteitöötajad, maskideta: 1. rida vasakult: Johannes Mänd, Otto Rästas, Anton Raud (Vedru), Hans Rebane, 2. rida vasakult: Jaan Kreuks, Jaan Anvelt, 3. rida Peeter Peterson, (Rae vald, Raasiku külanõukogu, Aruküla jaama lähedal).
EFA.123.A.244.185Rühm poliitvange pärast vabastamist vanglast 22.10.1931: 1. Kompartei aktivist Tartu ülikoolis Robert Cher, 2.1924.a. detsembrimässu üks organiseerija Tartus Mihkel Tulp, 3. 1924.a.detsembrimässu üksorganiseerija Tartus Albert Lipstal, 4. 1924.a. detsembrimässu üks organiseerija Tartus Harald Nael, 5. Eestimaa Ametiühingute Kesknõukogu liige Johannes Sepp (vabanes22.09.1931), 6. kompartei aktivist Tartu üliõpilaskonnas Anton Vahtmann (hilisem Vaarandi) .
EFA.123.A.241.142[Kompartei aktivistid: 2. Ots, 3. Meite, 4. põrandaaluse kommunistliku trükikoja trükkal Arnold Lääts alias Juku, 5. töölisaktivist Karl Veiss].
EFA.123.A.239.276Ivan Jefimi poeg Grigorjev, Mihhail Semjoni poeg Gajev, Stepan Stepani poeg Grošev, Dimitri Viktori poeg Golodtsevitš, Pavel Vassili poeg Jevsejev, Pavel Jermakov, Nikolai Ivani poeg Matšanov [Peipsi järvel pargasel].