Help
Grid view Gallery view Detail view
Displaying 3-3 of 921213 result(s).

View Foto

Details
Reference CodeEAA.1332.1.13.1
TypePhoto
WWW VisibilityPublic
Content data
Content text: Edited Baltisaksa üliõpilaskorporatsiooni Estonia 50. juubeliaastapäeva ühisfoto
Period 07.09.1896
TopicsKorporatsioon “Estonia”
Author
Last Name First Name Notes (About Person Generally) Notes (Person On Foto)
John Theodor Tartu ateljeefotograaf
Person on Photo
Start reading from left top.
Row No Last Name First Name Notes (About Person Generally) Notes (Person On Foto)
1 Hunnius E.
2 Riesenkampff Karl (Carl) Alexander 02.01.1852-24.02.1910, advokaat ülemmaakohtus, 1889 vandeadvokaat Tallinnas
3 Meyendorff Gottlieb Magnus Friedrich 30.06.1847 (Palmse)-05.03.1923 (Dresden), kihelkonnakohtunik, haagikohtunik, meeskohtu assessor
4 Lingen Magnus von 22.02.1851 (Peterburi)-28.08.1924 (Tartu), saksa, vene, ladina ja kreeka keelte koolmeister ja õppejõud
5 Traubenberg Georg Otto Adolph 13.04.1845-11.01.1927, Lokuta mõisnik, 1902 Eestimaa maanõunik
6 Müller Woldemar 29.08.1842-04.09.1902, Valgjärve mõisa omanik, kutseõpetaja Tartu maakohtus, 1883. aastast Liivimaa Krediidiühingu assesor Tartus
7 Hoffmann Richard
8 Stillmark Alexander
9 Ingelstrom August Emil Paul 28.06.1856-17.04.1906, maanõunik
10 Harder Robert snd. 02.02.1876, reaalainete koolmeister Bakuus, keemik
11 Stillmark Robert
12 Harpe Alexander Georg Julius von 24.08.1837 (Äntu) - 25.03.1909 (Põdrangu), Põdrangu mõisa omanik, kihelkonnakohtunik, kreisikohtu assessor ja haagikohtunik
13 Hoffmann Theodor Ferdinand 08.05.1845-11.11.15 (Tallinn), silmahaiguste arst Tallinnas
14 Stillmark Maximilian Georg 07.11.1839-21.01.1904, jurist, politsei assessor Tartus, 1878-1894 Tartu linna sekretär
15 Kentmann W.
16 Nottbeck Berend Friedrich Karl Johann 04.02.1871 (Ääsmäe)-21.08.1912 (Dnipropetrovsk), keemik
17 Loppenowe Emil Woldemar Justinus Gustav 15.12.1820 (Peterupe) - 05.10.1897 (Riia),pastor Suntažis, leskede- ja orbudekassa sekretär Riia praostkonnas, 1881-91. aastatel Riia koguduse praost
18 Favre Louis 09.10.1862-06.09.1901, 1890-94. aastatel suurvürsti Vladimiri guvernant, saksa keele õppejõud Katariina instituudis Peterburis
19 Masing Friedrich Gustav Heinrich Wilhelm 24.08.1824-20.09.1897,pastor Räpinas ja Mehikoormas,koolirevideerija Võru kihelkonnas
20 Hirsch Hugo snd 19.04.1869, arst
21 Schroeder Julius 16.01.1872-17.05.1921 (Kaliningrad), arst Smolenskis ja Riias
22 Loppenowe Paul 01.02.1826 (Kaive, Võnnu lähedal) - 01.06.1901 (Tallinn), Narva soome-rootsi Püha Mihkli koguduse adjunktõpetaja, Jõelähtme pastor
23 Mühlen G.
24 Brasche Christfried 10.06.1875 (Tallinn)-18.04.1949 (Würzburg), vaimulik Amblas, Tallinna Kaarli kirikus ja alates 10.06.1903 pastor Juurus
25 Wulff Georg Woldemar 24.05.1874 (Peterburi)-13.07.1918 (Peterburi), alates 1908 Novorossiiskis tsemendivabriku Zep tehniline juhataja
26 Gebhardt Ferdinand Peter Bernhard 20.06.1832 (Järva-Jaani pastoraat) - 23.11.1902 (Järva-Jaani), vaimulik, Järva-Jaani pastor, Järva praost
27 Strauch Philipp 08.08.1862 (Peterburi)-03.11.1924 (Peterburi), arst Peterburis, ambulatooriumi juht meditsiinivabatahtlike komitees, konsultant saksa Aleksandri haiglas
28 Weiner Carl (Karl) Gottlieb 11.12.1833 (Vasta) - 24.12.1915 (Tartu), ladina keele vanemõpetaja Tartus
29 Hehn Reinhold 06.10.1876 (Riia lähedal)-?.01.1919 (Võru), Vaivara ja Pindi mõisate omanik
30 Kentmann W. teine korp! Estonia sama initsiaali ja perekonna nimega liige
31 Fick Johannes Alexander Gottlieb 18.12.1873 (Keila)-30.07.1927 (Viin), arst
32 Voss Friedrich 15.09.1833 (Võru) - 23.02.1907 (Rakvere), Virumaa kreisiarst, 1892. aastal riiginõunik
33 Nerling Alexander snd 20.05.1872, arst
34 Schilling C.
35 Mohrenschildt Walter Karl Nikolai 12.05.1872 (Jõgisoo)-15.01.1912 (Sipa)
36 Zoepffel R.
37 Hoffmann Otto snd 10.07.1906
38 Lange Woldemar 08.05.1869 (Peterburi)-13.12.1936 (Paide), lahkaja saksa Aleksandri haiglas Perterburis, 1902-03 maakonnaarst Smolenski kubermangus, Vene-Jaapani sõja ajal arst Evangeelses Laatsaretis, raviarst Peterburi meestehaigla kirurgia osakonnas
39 Nerling Ottomar snd 23.08.1873, 1899 Kolga mõisnik, 1902-03 Rava ja 1903-07 Kose-Uuemõisa mõisate valdaja, hiljem Tapa ja Karkuse mõisate rentnik
40 Haller A.
42 Knüppfer A.
43 Maydell R.
44 Mechmershausen Bruno 09.03.1855 (Väike-Pungerja) - 21.03.1916 (Tallinn), advokaat, meeskohtu sekretär, Eestimaa ülemmaakohtu kriminaalkuritegude sekretär, 1904. aastast Notarius publicus, maanõunik
45 Mickwitz Ch.
46 Krusenstiern Gottfried Nikolai 22.08.1868 (Hagudi)-04.03.1917 (Haapsalu), Tartu Polikliinikus assistent, arst Haapsalus, 1898-1908 kirurgia privaatklliiniku juhataja, alates 1902 Haapsalu linnapea
47 Smirnow Leonidas snd. 29.11.1876, jurist, 1906 kohtuametniku kandidaat Tallinnas, 1909 rahukohtunik Ivanovskojes
48 Haller Ernst Eduard Albert 09.12.1863 (Nehatu) - 31.05.1936 (Tartu), vanade keelte vanemõpetaja Zeddelmanni erakoolis Tartus
49 Büttner Heinrich Theodor 12.06.1866-17.12.1909, arst Tallinnas
50 Schilling C. teine korp! Estonia sama initsiaali ja perekonna nimega liige
51 Hueck Johann (John) Karl 06.07.1844 (Tartu)-08.10.1925 (Tallinn), Tuudi mõis valdaja, kirikukohtunik, 1883-1885 kaasistuja politseis, raamatupidaja abi Eestimaa aadli krediidikassas, 1895-1905 Tallinna linnapea
52 Ramm A.
53 Tomberg Eduard Konstantin 14.05.1847 (Tudulinna)-05.08.1918 (Peterburi), gümnaasiumiõpetaja, maanõunik
54 Meyer Leo 03.06.1830-24.95.1910,tegelik maanõunik, Tartu Ülikooli filoloogiaprofessor, Göttingeni auprofessor, mitmete seltside ja ühingute auliige (Riia ajaloo ja muinsusteaduste ühing, Eesti ja Soome kirjandusselts ning korp! Estonia)
55 Forestier Armand de snd. 15.10.1866 (Saulkrasti), kõrva-, nina- ja kurguhaiguste arst Peterburis
56 Fersen Otto Wilhelm Karl snd. 09.05.1872,jurist, Memeli välisministeeriumis konsultant-sekretär
57 Rennenkampff Karl 02.08.1874 (Rakvere)-02.01.1934 (Tallinn), mõisaomanik
58 Krause Ernst snd 13.06.1874
59 Keyserlingk Robert 10.12.1873 (Tallinn)-15.02.1924 (Tallinn), parun, arst, Knüpfferi Tallinna eranaistekliiniku juht
60 Weiss Alexander Karl Clemens von 10.08.1840 (Uhtna) - 25.11.1921 (Varudi), ehitaja abi Aleksandri silla rajamisel Peterburis 1874-1879, Tallinna Sadamaehituse insener 1880-1886
61 Baer A.
62 Nottbeck Eugen Johann Alexander von 23.07.1842 (Tallinn) -26.11.1900 (Tallinn), Dr jur ja Dr. phil.,maakohtu advokaat Tallinnas, sekretär kubermanguvalitsuses, siseministeeriumi nõunik, meeskohtu kaasistuja, Eesti kirjandusseltsi viitsepresident
63 Baer A. teine korp! Estonia sama initsiaali ja perekonna nimega liige
64 Mechmershausen Constantin (Konstantin) 01.10.1853-23.10.1922, aksiisivalitsuse ametnik ja Rakvere kubermangu inspektori vanemabi, õuenõunik
65 Michaelsen Siegwart snd 13.04.1872, alates 1898 saksa keele õpetaja Peterburis
66 Koch Carl (Karl) Reinhold Christian 22.01.1841 (Tallinn) - 22.07.1909 (Kose), lastehaiguste arst,elas Peterburis, Dresdenis, Eisenachis ja Tallinnas, tõeline riiginõunik
67 Hörschelmann Christfried Otto 15.07.1858 (Kose) - 17.10.1939 (Tallinn), vaimulik, Kose koguduse pastor
68 Martenson(n) Johann 18.05.1840-14.11.1908, apteeker ja keemik lastehaiglas Peterburis, keemia õpetaja Anne koolis, farmatseutide kongressi ja ühingute liige, riiginõunik
69 Pezold Ernst
70 Voigt Robert 11.06.1860 (Valga)-09.06.1934 (Riia), jurist, kihelkonna kohtunik Riia kihelkonnas, Notarius publicus Võnnus
71 Rennenkampff Karl 02.08.1874 (Rakvere)-02.01.1934 (Tallinn), mõisaomanik
72 Hausmann Richard Gotthard Gustav 28.11.1842 (Võru)-19.12.1918 (Tartu), ajalooprofessor, 1881-90 Tartu Ülikooli raamatukogu direktor, 1889-90 ajaloo-filoloogia teaduskonna prorektor, tõeline riiginõunik
73 Zoege von Manteuffel Günther 25.12.1850 (Määri)-06.08.1923 (Dresden), jurist, maakohtu advokaart Tallinnas,Eestimaa rüütelkonna juriidiline konsultant,Määri mõisa valdaja, Eestimaa aadli krediidiühingu hoolekogu president
74 Demin Nikolai 27.07.1842-17.08.1903, Paldiski kohtufoogt, linnavanem ja linnapea, Paldiski merekooli direktor
75 Güldenstubbe Willibald Theodor 26.02.1850 (Kuressaare)-24.12.1930 (Tartu), jurist
76 Veh Friedrich Ludwig 13.02.1846 (Moskva)-04.01.1923 (Moskva), arst Moskvas, riiginõunik
77 Schlüter Wolfgang Heinnrich Julius 09.08.1848-14.01.1919, dr. phil. Göttingenis, gümnaasiumiõpetaja, raamatukoguhoidja Tartu ülikooli raamatukogus, korp! Estonia auliige
78 Hoffmann N.
79 Hunnius Carl (Karl) snd 12.06.1873,kooliõpetaja ja- direktor (Jelgavas alates 1907), raamatukoguhoidja abi Keiserliku Teaduste Akadeemia välisosakonnas
80 Rosenbaum Friedrich Gustav Fromhold 11.02.1851-?.08.1918, arst,erinevate kirurgia osakondade juhataja ja konsultant (Tartu,Thbilis,Kaukaasia Nikolai I nimeline tütarlaste instituut), maanõunik
81 Russow Edmund August Friedrich 24.02.1841-11.04.1897,Tartu ülikooli botaanika professor ja botaanikaaia direktor, tõeline riiginõunik
82 Rosen Basilius 11.03.1847(Kursk)-11.04.1914 (Kursk), parun, jurist
83 Hoffmann Hugo Georg Eduard 25.04.1877 (Viru-Jaagupi) - ?, stud.theol.
84 Smirnow Friedrich 05.09.1875 (Otrada)-08.07.1920 (Berliin), jurist
85 Zoege von Manteuffel Werner Maximilian Friedrich 13.07.1857-14.03.1926 Tallinn, arst, korraline professor Tartu ülikooli kirurgia osakonnas, sanitaarteenistuse kindralmajor,Vene tsaari auihukirurg, tõeline riiginõunik
86 Jürgensen Constantin (Konstantin) 27.10.1828 (Tallinn) - 18.02.1898 (Peterburi), vaimulik, pastor Peterburis
87 Straelborn Wilhelm 19.02.1848 (Uuemõisa)-06.01.1912 (Tallinn), Saue, Vanamõisa, Perila, Rätla mõisate omanik või valdaja, 93-1900 Tallinna linnavolinik, 1899. aastast maanõunik
88 Mühlendahl Paul 26.02.1859 (Luke)-07.11.1938 (Blankenburg), jurist
89 Toll Harald Alexander Christian 17.05.1848-22.09.1909, 1878-99 Eestimaa rüütelkonna sekretär, 1878-85 Tallinna linnavolinik
90 Schmidt Friedrich Karl 15.01.1832 (Kaisma) - 08.11.1908 (Peterburi), geoloog ja botaanik, akadeemik
91 Schubert Nikolai Reinhold von 12.10.1844 (Vaeküla)-20.01.1905 (Tallinn), ministeeriumi ametnik, Vaeküla mõisa omanik
92 Seidlitz Georg Karl Maria von 07.06.1840 (Peterburi) - 02.06.1917 (Ebenhausen), zooloog, Tartu Ülikooli zooloogia eradotsent ja dotsent
93 Samson-Himmelstjerna Kurt Walter Hermann von 21.12.1854 (Tuula) - 22.12.1924 (Rostock), Tuula mõisa omanik, jurist
94 Baggo V.
95 Guckowsky B. isikus ebakindel, ehk on korp! Estonia liige Bronislaw Guzkowski (11.01.1853-03.04.1908, jurist)
96 Rosen Richard Johann Wilhelm Fabian 30.10.1844(Haapsalu)-25.12.1910 (Ebenhausen), parun, jurist,Eestimaa maanõunik, linnavolinik Tallinnas
97 zur Mühlen Hellmut von 26.11.1870 (Tallinn)-12.04.1924 (Tallinn), keemik
98 Kluge Eugen Alexander Christoph 18.06.1846 (Moskva)-15.03.1920 (Liepaja), vaimulik, abipastor Vilniuses, pastor Kaunases, Liepaja Kolmainu kiriku peapastor
99 Schmidt E.
100 Luther Carl (Karl) Leopold 04.02.1852-25.08.1907, jurist , Laiküla mõisnik
101 Mickwitz Christoph
102 Kentmann W.
103 Lueder Karl Christoph Friedrich 16.01.1855 (Palivere)-18.05.1936, jurist, Palivere mõisnik, maanõunik
104 Samson-Himmelstjerna E.
105 Renteln Carl Otto von 09.08.1853 (Novgorod) - 10.12.1907 (Freiburg), arst
106 Samson-Himmelstjerna Kurt Walter Hermann von 21.12.1854 (Tuula) - 22.12.1924 (Rostock), Tuula mõisa omanik, jurist
107 Erbe Eugen 05.11.1847-22.01.1908, jurist, linnavolinik, Tallinna linnanõunik, aselinnapea 1905. aasta detsembris
108 Güldenstubbe Arthur Peer von 14.02.1855(Kuressaare)-06.11.1909(Kuressaare), maanõunik
109 Samson-Himmelstjerna Konrad Friedrich 23.09.1857-04.10.1901, advokaat Riias
110 Hoffmann Ferdinand 17.03.1853 (Koeru kirikumõis) - 17.08.1916 (Kreenholm), arst Kreenholmi Manufaktuuris
111 Striedter Alfred Eduard 09.02.1856 (Peterburi)-21.03.1927 (Tallinn), ametnik Hrodnas, mõisnik Novgorodi kubermangus, tõeline riiginõunik
112 Rudnicky Alexander snd 07.11.1863, arst
113 Knüppfer Rudolf Alexander Nikolai 07.04.1854, koolmeister Tallinna gümnaasiumis, keelte vanemõpetaja Tallinna Peetri erakoolis, riiginõunik
114 Troitzky Nikolai 05.12.1856-21.10.1909, kontrolör Tallinna 6. ringkonnas ja vanemkontrolör Lihula 3. ringkonnas
115 Baer A. kolmas samanimeline korp! Estonia liige
116 Rosenthal Reinhold 05.06.1859-21.01.1917, meeskohtu assessor, kihelkonnakohtunik, Härgla, Järelepa ja Seli mõisate valdaja
117 Budberg von Bönninghausen Otto Bernhard 18.02.1850-17.02.1907, parun, Vanamõisa ja Seira mõisa omanik, Eestimaa rüütelkonna peamees
118 Winkler Rudolf Adam 12.09.1855, vaimulik, konsistooriumi assessor
119 Girard de Soucanton Alexis Hentschel Olliver 12.02.1857-19.07.1915, haagikohtunik Harjumaal, alates 1886. a. Valtu ja Hertu mõisate valdaja
120 Hasselblatt Carl
121 Mühlendahl Jakob Johann von 10.11.1856-13.04.1919, advokaat, Eestimaa rüütelkonna maanõunike kolleegiumi sekretär
122 Stillmark Hermann Peter 10.06.1860 (Penza)-24.06.1923 (Pärnu), arst Pärnus
123 Mühlen G. teine samanimeline korp! Estonia liige
124 Rall Carl (Karl) Friedrich Johann 25.11.1859 (Tallinn)-01.03.1924 (Paide), vaimulik
125 Landsen Georg 27.12.1866, keemik, 1909 erakorraline professor TÜ-s, õpetaja Horn`i tütarlaste erakoolis
126 Rennenkampff Ernst von 17.06.1863 (Saastna)-04.03.1923 (Jena), arst Tallinnas,Vene-Türgi sõjas 22. diviisi arstide abi
127 Ramm Reinhold Clas Gustav 22.10.1864 (Aa mõis)-14.12.1920 (Danzig), jurist, notarius publicus Rakveres, Padise valdaja
128 Bunge Kuno Georg Friedrich von 02.11.1863 (Taevere) - 11.11.1927 (Tallinn), arst
129 Rehren Bernhard Ludwig Nikolai 07.04.1864 (Kuressaare)-27.03.1926 (Tallinn), Ontika, Kalvi, Mädapeamõisate omanik. Ametnik Kaasani,Minski,Voroneži ja Samaara kubermangudes
130 Riesenkampff Nikolai Georg Justus 17.03.1861 (Tallinn)-12.06.1938 (Kose), advokaat raes ja ülemaakohtus, sekretäri abi Peterburi ringkonnakohtus, 1891. aastast notarius publicus, 1905. aastast linnavolinik
131 Fick Peter Woldemar 10.09.1866 (Keila)-01.02.1937 (Tallinn), arst, (vanem)kirurg saksa Aleksandri haiglas Peterburis, kirurgi assistent Tartu linnahaiglas
132 Rosen Alexander 31.03.1863 (Penza)-16.02.1908(Vologda), majandas Edise, Konju ja Pühajõe mõisaid
133 Sass Ewald 18.09.1849 (Sandla)-23.10.1930 (Riia), maakohtu assessor Viljandis, notar, Liivimaa Mõisnikkude Maakrediidiseltsi direktor ja 2. sekretär Riias
134 Tiesenhausen Ernst 03.09.1850-20.11.1934, Varssavi aktsiisiühingu ametnik, Vohnja mõisnik, 1897. aastast Väimela või Vaemla ja Aadana mõisate valdaja
135 Serck Julius Christian 22.10.1849 (Peterburi)-20.04.1919 (Peterburi), arst Peterburi Prints Oldenburgi lastehaiglas, tõeline riiginõunik
136 Veh Alexander Karl 07.04.1850 (Moskva)-19.01.1920 (Peterburi), tõeline riiginõunik
137 Bätge Arthur Ernst 11.12.1851 (Tallinn)-26.04.1904 (Riia), arst
138 Schneider Woldemar Heinrich 29.08.1846 (Tallinn) -17.11.1903 (Tartu), õpetaja Tartus
139 Dehio Karl Gottfried Constantin 27.05.1851 (Tallinn) – 26.02.1927 (Tartu), arstiteadlane, TÜ õppejõud, 1918 TÜ rektor
140 Stackelberg Woldemar Alexander 27.03.1851 (Peetri) - 26.02.1918 (Jõhvi), Kihlevere mõisnik
141 Kroug Emil 06.12.1858 (Peterburi) - 21.03.1930 (Jena), arst Peterburi haiglates ja kliinikutes, Allikukivi kalevivabriku arst, Narva-Jõesuu sanatooriumi omanik
142 Stackelberg A.
143 Meder Leopold Karl Friedrich 24.08.1854 (Kihelkonna kirikumõis) - 16.07.1918 (Kuressaare), arst Tallinnas
144 Gruenewaldt Paul Wilhelm Emanuel von 24.12.1850 (Esna)-08.07.1932 (Pärnu), jurist
145 Grünewaldt A.
146 Striedter Edgar Ferdinand 15.04.1857 (Peterburi)-05.03.1927 (Tallinn), raamatupidaja, prokurist
147 Furcht Leo 16.12.1852-24.04.1908, arst
148 Ungern-Sternberg E.
149 Lillenfeld Otto 15.08.1856, Kabala, Vigala ja Kuusiku mõisate valdaja, Harjumaa volinik
150 Rosenbaum Moritz 18.03.1846-07.02.1907, jurist, rae sekretär, raehärra ja linnapea Haapsalus
151 Rosen Alexander 31.03.1863 (Penza)-16.02.1908(Vologda), majandas Edise, Konju ja Pühajõe mõisaid teine samanimeline korp! Estonia liige
152 Pabst Friedrich 19.04.1862 (Tallinn)-23.05.1923 (Riia), jurist, maa-ja riigikohtunik, ringkonnakohtunik Poltaavas, riiginõunik
153 Taube Roman August 27.08.1862 (Laupa)-10.01.1918 (Tallinn), Pahkla ja Angerja mõisnik, aurahukohtunik
154 Stael von Holstein Alexander Matthias Johann 08.04.1863-1945, parun, Vaivara ja Samma mõisate omanik, Eestimaa kirjanduse ühingu direktor
155 Dellingshausen Eduard Julius Alexander von 1863-1939, vabahärra, Eestimaa rüütelkonna peamees 1902-1918
156 Gruenewaldt Otto Moritz von 04.12.1860 (Peterburi) - 20.06.1936 (Haapsalu), mõisapidaja
157 Schilling Hans Julius snd. 10.01.1871, Seidla, Kiikla, Orgmetsa, Ageri, Ahula mõiste valdaja, 1901 ülemkirikueestseisja ametis, 1903 Järvamaa kreisivolinik
158 Schilling Nikolai Erich 19.07.1869, 1894-1909 lauavanema abi ja lauavanem rahaministeerium
159 Schnell Walter 17.01.1862 (Paide)-13.06.1918 (Tallinn), laekur ja raamatupidaja erinevates krediidi ühingutes
160 Gabler Oskar Paul 09.02.1864 (Tallinn)-01.07.1925 (Tallinn), jurist, notarius publicus Järvamaal, Pärnu-Viljandi kinnistusraamatute osakonna sekretär Viljandis
161 Maydell Mortiz Alexander (Axel) Georg 14.09.1869 (Paasvere)-17. 6. 1945 (Belgern), Karste mõisa valdajam Malla mõisa rentnik ja Paasvere mõisnik, aurahukohtunik, Virumaa kreisivolinik
162 Maydell C.
163 Wrangell Peter Magnus 03.04.1864(Ruila)-02.08.1917 (Idavere), Idavere mõisnik
164 Maydell Ernst 27.12.1866 (Paasvere/Laekvere)-04.04.1909 (Tallinn), Mõdriku ja Aaspere mõisate rentnik, Kurge või Küti mõisa omanik, Eestimaa Mõisnikkude Maakrediitseltsi arhivaar
165 Gabler Arthur 31.08.1855 (Kunda)-06.02.1920 (Tallinn), koduõpetaja Venemaal, 1881 advokaart Tallinna ülemlandrihtikohtus ja raes, 1883-89 lauavanema abi Eestimaa kubermanguvalituses, sekretär Viru-Järvamaa meeskohtus, 1889 advokaat Tallinnas
166 Ottho Friedrich Kasimir 21.09.1860 (Peterburi)-18.04.1929 (Klettwitz), vaatleja ja arhivaar Tartu raes, 1889 Tartu-Võrumaa kinnistusraamatute osakonna sekretär
167 Gebhardt Eduard 17.09.1867-14.04.1901 (Arhangelsk), arst Venemaal
168 Andropoff (Antropov) Roman
169 Andropoff (Antropov) Roman teine samanimeline korp! Estonia liige
170 Peters Alexander 09.06.1854 (Peterburi)-16.07.1918 (Peterburi), (abi)raamatukoguhoidja Peterburi Teaduste Akadeemias, õpetaja Katariina tütarlastegümnaasiumis Peterburis, riiginõunik
171 Paucker Hugo Viktor 05.01.1842 (Tallinn)-11.04.1904 (Tallinn), jurist ja ajakirjanik, notar ja kriminaalosakonna sekretär Tallinna raes
172 Hoeppener Rudolf Johann 29.12.1854 (Tallinn)-18.03.1921 (Tallinn), jurist, ülemlandrihtikohtu ja rae advokaat
173 Toll Eduard Gustav von 12.03.1858 (Tallinn) - 1902 (Ida-Siberi meri), parun, geoloog, geograaf ja polaaruurija
174 Westphalen Hermann 24.12.1859(Peterburi)-10.12.1925 (St. Blasien), arst, assistent Tartu patoloogia ja anatoomia instituudis, saksa Aleksandri meestehaigla ülemarst ja direktor
175 Samson-Himmelstjerna E. teine samanimeline korp! Estonia liige
176 Dellingshausen C.
177 Nieberg O.
178 Taube Axel Friedrich Woldemar 15.01.1856(Laupa)-30.12.1917(Tallinn), parun, Voore mõisa valdaja, Türi paberivabriku juhataja
179 Greiffenhagen Wilhelm Adolf 02.03.1862 (Tallinn) - 19.03.1916 (Tallinn), arst Tallinnas, 1904 Tallinna erakliiniku direktor
180 Girard de Soucanton E.
181 Grohmann William 27.05.1836 (Türi pastoraat) - 05.05.1909 (Orjol), arst Märjamaa kihelkonnas ja Orjoli kubermangus Venemaal, Orjoli evangeelse-luteriku kiriku nõunik
182 Hoerschelmann
183 Grünewaldt W.
184 Maydell R.
185 Hoerschelmann E.
186 Baranoff Alexei (Ali) Gregor Alexander von 28.09.1868 (Tallinn)-20.10.1934 (Rakvere), Müüsleri mõisa valdaja, Kapu mõisa rentnik
187 Korff Nikolai Klaus 29.12.1868 (Peterburi)-06.11.1925 (Dresden), Jäneda mõisnik, 1895-1900 mõisnik Ingernimaal (Gut Raskulizy), 1900 Vaivara mõisa valdaja, aurahukohtunik, kammerjunkur
188 Maydell Bernhard 01.09.1871 (Maidla)-17.10.1938 (Udeva), Jäneda ja Sauga mõisnik, 1896-99 Keblaste, Veltsa ja Aru, 1899-1901 Meeksi mõisnik. 1905 alates Vaimastvere ja 1906 Purila mõisnik
189 Stackelberg Ernst snd. 19.07.1868, parun, mõisapidaja
190 Renteln Georg Theodor Rudolf 03.04.1862-29.05.1913, mõisnik Venemaal, aurahukohtunik, Maapäeva saadik Sennoi (?) kreisis
191 Bremen Ulrich Johann Konradin von 18.12.1859 (Ruila) - 02.03.1935 (Ruila), Ruila ja Laitse mõisate omanik
192 Hoffmann Otto Edmund Heinrich 28.10.1861-03.09.1924 (Tallinn), jurist, sekretär Tartu kriminaalosakonna faagtikohtus, ülemtalurahvakohtu president, eraadvokaat Jõhvis ja advokaat Rakveres, saksa keele õpetaja Valgevenes, (abi)rahukohtunik Türgis
193 Thomson Leonhard Ferdinand Konstantin 10.02.1857 (Tallinn) -17.04.1903 (Tallinn), arst Tallinnas
194 Renteln Woldemar 03.10.1854 (Öötla)-12.11.1909 (Tallinn), stud.med., oec.
195 Stackelberg Georg von 10.01.1857 (Roosna-Alliku)- 04.07.1946, maanõunik, Roosna-Alliku, Saarnakõrve ja Koordi mõisnik
196 Dellingshausen Nikolai Friedrich von 19.09.1861 (Aaspere)-20.01.1926 (Dresden), mõisnik Peterhofis, Vatku, Hõbeda ja Loobu mõisate omanik, vabahärra
197 Eichhorn Carl (Karl) 06.09.1865 (Päite)-16.01.1916 (Troitsk), koduõpetaja Tallinnas, ajalehe " St. Petersburger Zeitung" toimetaja
198 Samson-Himmelstjerna E. teine samanimeline korp! Estonia liige
199 Pezold Alexander 21.04.1870, arst ja direktor evangeelses kopsuhaiguste sanatooriumis Soomes (Pitkajärvi), alates 1909 arst Tallinnas
200 Wistinghausen Richard 20.02.1872 (Tallinn)-1915, kapellmeister, muusikaõpetaja Dresdenis
201 Haller G.
202 Sievers George snd. 06.09.1871, advokaat Kurskis, ametnik välisministeeriumis, 1900 advokaadi abi Rakveres, sekretär kinnistusraamatute osakonnas Rakveres, hiljem Tallinnas
203 Hoerschelmann E.
204 Tomson E.
205 Luchsinger Johann snd. 12.09.1868, arst Peterburis
206 zur Mühlen Conrad (Konrad) Gottwald von 25.02.1868-1945,vaimulik, 1895-1900 Järva Peetri pastor, 1909-1939 Tallinna Niguliste koguduse õpetaja
207 Rehekampff Elmar Wilhelm Georg von snd. 29.06.1869 (Kaarma-Suuremõisa), mõisapidaja
208 Knüppfer Wilhelm 07.06.1864-03.10.1903, arst Tallinnas
209 Girard de Soucanton E. teine samanimeline korp! Estonia liige
210 Pezold Wilhelm 26.06.1863 (Märjamaa)-17.10.1923 (Lihula), pastor
211 Schultz Otto Woldemar Ludwig 23.12.1864 (Tallinn)-19.02.1929 (Pärnu-Jaagupi), Pärnu-Jaagupi pastor
212 Fischer Edmund 10.11.1852 (Peterburi) - ?.1920 (Peterburi), ametnik Austria-Ungari konsulaadis Peterburis
213 Pezold Ernst teine samanimeline korp! Estonia liige
214 Taube Eduard Alfred Gustav 02.01.1864 (Riguldi)-29.12.1917 (Riguldi), parun, haagikohtunik, Läänemaa kreisi saadik, Eestimaa mõisnikkude maakrediidiseltsi liige
215 Maydell Ludwig Paul Johann 17.08.1863 (Tallinn)-20.06.1920 (Tallinn), parun, arst. Teenuse harust Robert Guido v Maydelli poeg.
216 Kaegeler Eugen Friedrich August 15.04.1865(Tallinn)-18.02.1929 (Tallinn), Rapla ja Juuru kihelkonna arst, kirurg Ukrainas
217 Stackelberg Otto Magnus 18.08.1867-1947, geoloog, Hiiu-suuremõisa, Kiideva, Vana- ja Uue-Riisipere mõisate omanik, Eestimaa mõisnikkude maakrediidiseltsi liige
218 Lueder Arthur Max Eduard 27.02.1866-28.11.1940, Keblaste, Kasti ja Mõisamaa mõisate omanik
219 Gernet Konrad Axel von 14.11.1865-05.02.1920, ajaloolane
220 Grünewaldt W.
221 Stackelberg E.
222 Kügelgen Ernst 14./26.03.1871 (Tallinn)-13.11.1948 (München), Seevaldi haigla peaarst
223 Kupffer Ernst 13.06.1854 (Aluliina)-06.07.1923 (Võru), mõisavalitseja
224 Krause M.
225 Siegel Karl 04.11.1863(Tallinn)-14.04.1931 (Tallinn), jurist, notar
226 Jahnentz Arthur (04.12.1858 (Tallinn) - 19.03.1931), sekretäri abi Tallinna raes, koduõpetaja Peterburis ja Tsarskoje Selos, töötas "St. Petersburger Zeitung" toimetuses
227 Harder Alexander William 23.06.1870 (Juba, Võru lähedal)-06.12.1918 (Barnaul), apteeker
228 Armsen Paul snd. 15.11.1871, arst Tallinnas
229 Landesen Erich 30.11.1871-06.01.1945, Eestimaa rüütelkonna ja Läänemaa teedeinsener, 1939. aastast Saksamaal
230 Hoffmann Arnold Gottfried 11.10.1868 (Peterburi)-08.11.1906 (Rožištše), pastor korp! Estonia liige
231 Printz Oskar snd. 23.10.1866 (Peterburi), keemik
232 Dsirne Wilhelm snd. 15.01.1873, kõrva-nina-kurguarst
233 Maydell Friedrich 14.10.1875-30.06.1906, parun, arst
234 Dehio Albert snd. 19.01.1870, Mõigu, Paatsalu ja Lehetu mõisate valdaja
235 Hunnius Wolfgang Eduard Konstantin 25.04.1870 (Viru-Nigula)-07.03.1920 (Tallinn), arst
236 Tobiesen John von 24.09.1868 (Tallinn)-17.08.1932 (Tallinn), arst Moskvas
237 Kentmann Johannes (Hans) snd. 12.04.1869 (Kuusalu), srn. 19.02.1900 (Peterburi), korp! Estonia liige, arst Tallinnas ja Peterburis
238 Sievers Heinrich snd. 29.06.1869, advokaadi abi Tallinnas (1895-1900, advokaart Rakveres (1900-03) ja Tallinnas (1903-), Rakvere linnavolinik
239 Stackelberg Heinrich Alexander 24.07.1869(Lasinurme)-26.04.1933 (Jena), parun, mõisapidaja
240 Mohrenschildt Ferdinand Theodor Alexander 15.04.1870(Tallinn)-30.12.1918 (Tallinn), ametnik, mõisaomanik
241 Hoffmann Arnold Gottfried 11.10.1868 (Peterburi)-08.11.1906 (Rožištše), pastor teine samanimeline korp! Estionia liige
242 Brevern Egmont Alexander 17.08.1869 (Koordi)-09.02.1936 (Tallinn), Koordi ja Köisi mõisate omanik
243 Wulff Oskar 25.05./06.06.1864 (Peterburi)-23.01.1956 (Berliin), töötas erinevates muuseumites Saksamaal, dotsent Berliini ülikoolis
244 Krause M. teine samanimeline korp! Estonia liige
245 Frey Julius 30.10.1862 (Pärnu)-05.11.1913 (Pärnu), arst Võru ja Rapla kihelkonnas, adjunktõpetaja ja pastor Räpinas
246 Schulze Oskar 22.06.1865 (Räpina)-02.01.1924 (Schraplau),vaimulik,vikaar Võru koguduses, adjunktõpetaja ja pastor Räpinas
247 Koch Egbert 04.12.1873 (Tallinn)-01.04.1924 (Tallinn), arst
248 Scheel John 01.04.1863 (Tallinn)-15.08.1913 (Greifswald), advokaat
249 Schulmann Nikolai von 25.12.1862-06.06.1898, füüsik Peterburi observatooriumis, matemaatika õpetaja Tartus, Viljandis ja Tallinnas, Eestimaa Vastastikuse Krediidi Seltsi juhataja
250 Wrangell Ferdinand Wilhelm Georg Alexander 04.01.1863-22.02.1911, Sooru, Ruila ja Orgita mõisate omanik, Eestimaa maanõunik
251 Stackelberg Leo 04.02.1864 (Minsk)-28.11.1919 (Helsingi), advokaat Järvamaal, töötas Frankfurti hoolekande instituudis
252 Filaretow Eugen 05.09.1872 (Pärnu), 26.03.1938 (Riia), vanade keelte vanemõpetaja Zeddelmanni erakoolis, vanemõpetaja Jelgavas
253 Koch Egbert 04.12.1873 (Tallinn)-01.04.1924 (Tallinn), arst teine samanimeline korp! Estonia liige
254 Sievers Walter Jackob 21.01.1871-16.12.1903, jurist
255 Tomberg Conrad (Konrad) 20.10.1864 (Tudulinna)-24.04.1912 (Tallinn), arst Tartu polikliinikus, kohelkonnaarst Väike-Maarjas ja Jõhvis
Administrative
Additional description
Actions
Technical data
Version: originaal; Sub-version: positiiv; Color: must-valge; Carrier: paber; Frame: 27,6x54; Paspartuu: 45x66;