Abi
Tabel vaade Galerii vaade Detail vaade
16 - 16 / 5000 (Piiratud)

Foto andmed

Üldandmed
LeidandmedERAF.2.1.6548.1
LiikFoto
WWW-s nähtavusAvalik
Sisuandmed
Sisu kirjeldus: Korrastatud Grupp Võrumaa TSN Täitevkomitee töötajaid aastail 1944-1950. Võru maakonna, Võru, Antsla ja Vastseliina rajoonipartei ja nõukogude töötajate kokkutulekust osavõtjad.
Isikud fotol
Loendamine alustades vasakult eest.
Rida Nr Perekonnanimi Eesnimi Märkus (isik üldisemalt) Märkus (fotoga seoses)
1 1 Vaha
1 2 Ollino Jaan Jaani p, väeosa komandöri asetäitja poliitalal, hiljem parteikomitee esimene sekretär
1 3 Pärtelpoeg Feliks Snd. 19.09.1920. 7. laskurdiviisi 300. laskurpolgu liige II maailmasõjas, polgu partorg. ELKNÜ Võru rajoonikomitee esimees, Võru rajooni TSN täitevkomitee esimees
1 4 Tõnissoo Arnold Augusti p, kapten, asetäitja poliitilisel alal
1 5 Pekurin Nikolai Nikonori p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee
1 6 Mikkal Aleksander Ivani p.
1 7 Liinik Feliks Johannese p
1 8 Raat Olga Jüri t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige
1 9 Gutnes Ida Jaani t.
1 10 Haugas Oskar Samueli p
2 1 Kasesalu Andres
2 2 Puudersell Anastasia Stepani t.
2 3 Ratas Aino Aleksandri t.
2 4 Vänter Leida Augusti t, snd Aher, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja
2 5 Kõiv Sinaida snd Nagibina, Antoni t
2 6 Reino Evald Ivani p, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja
2 7 Reino Elfride (Toom), Aleksandri t, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja
2 8 Eljas Mihhail ka Mihail, Martini p; 1943-1944 õppis Moskva Erikoolis nr 3 radistide kursustel, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige
2 9 Zilkin Ivan Aleksandri p.
2 10 Tšertin Nikolai Feodori p.
2 11 Erik Karl Andrei p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
2 12 Perle Hermine Aleksandri t, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
2 13 Luik Elfriide Kristjani t.
2 14 Mikkel Aleksander Ivani p.
2 15 Tanejeva Jelizaveta
3 1 Saarik Enn Võrumaa TSN täitevkomitee töötaja, Võru rajoonikomitee esimees
3 2 Jaaska Ilmar Augusti p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
3 3 Kulbok Albert Ivani p
3 4 Torn
3 5 Sibul Armilde Ado t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige
3 6 Rätsep Kalju Karli p
3 7 Naarits Jüri Kristjani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
3 8 Kuld Elmar Jaani p, 1946-1947 ELKNÜ Viljandimaa Komitee 1. sekretär
3 9 Kurvits Robert Oskari p, vanemseersant, 249. Eesti Laskurdiviisi 925. laskurpolgu rühmakomandöri asetäitja
3 10 Šipov Aleksander Ivani p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige
3 11 Salumaa Nikolai Konstantini p.
3 12 Sõrmus Paul Andrei p, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige
3 13 Kõrda Evald Jaani p.
3 14 Jõks Peeter Viktori p.
3 15 Otsma Ermu Jakobi p.
3 16 Mattal Adelia Eduardi t.
3 17 Saue Karl Pauli p.
4 1 Poljakov Akim Aleksei p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
4 2 Niso Robert Vladimiri p.
4 3 Slavin Pavel Ivani p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige
4 4 Lätsim Endel Hansu p.
4 5 Konts Anette Jaani t.
4 6 Nikiforova Selma (Koosapoeg), Ernsti t
4 7 Kaarna Jaan Taavidi p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja, spordinõukogu esimees
4 8 Põldsepp Aleksander Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
4 9 Madisson Viive (Määrits), Hendriku t, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja
4 10 Põldsepp Aleksander Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
4 11 Ostrovski Lev Valerjani p.
4 12 Kiisel Robert Rudolfi p.
4 13 Morozov Peeter
4 14 Pihus Arvo Jaani p, Võrumaa TSN Täitevkomitee liige, Vastseliina Keskkooli õpetaja
4 15 Sokman Armilde Peetri t, enne Künnapuu, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
4 16 Piirsalu Hugo Johannese p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
5 1 Liinik Hermilde
5 2 Sõnno Marta (Esser), Viktori t, Võrumaa komsomolitöötaja
5 3 Einla Gerhard Osvaldi p.
5 4 Zerek Elsa Hendriku t.
5 5 Pormeister Evald Karli p.
5 6 Tumma Ferdinand
5 7 Zikk Aksel Johannese p.
5 8 Pleksepp Jaan Prokofi p.
5 9 Andla Kalju EK(b)P Võrumaa Parteikomitee liige Aleksandri p
5 10 Mõttus Jaan Peetri p.
5 11 Ojasoo Andres ka Andrus, Augusti p, snd 14.02.1924, ELKNÜ Võrumaa Komitee instruktor (1947-1949), ELKNÜ Võru Rajoonikomitee I sekretär (1950-1951)
5 12 Šmutov Leonid Andrei p, EKP Võru Rajoonikomitee töötaja
5 13 Tõnts Richard Gustavi p, EK(b)P Võrumaa Parteikomitee aktiiv
5 14 Nutt August Peetri p
5 15 Simm Jaan Iisaku p, hävituspataljonlane, 8. Eesti Laskurkorpuse sõdur, kolhoosi Vabadus liige
5 16 Rahuküla Feodor Aleksandri p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
5 17 Palujõe Valter Hansu p, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja
5 18 Talumees Valve (Hummal), Leonardi t, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige
5 19 Talumees Vassili Andrei p, Võrumaa Partei ja Täitevkomiteeaktiivi liige
5 20 Säde Ülo Juhani p.
5 21 Lazarev Vladimir Dmitri p.
6 1 Babitšev Ivan Ivani p.
6 2 Saaremets Aleksander Karli p. EKP Võrumaa Parteikomitee aktiivi liige
6 3 Gorbatšov
6 4 Bolašov
6 5 Roostik Jaan Vassili p.
6 6 Pilv Arnold
6 7 Nool August Jaani p.
6 8 Maadla Nikolai Aleksei p.
6 9 Uibo Aksel Augusti p.
6 10 Veber Rudolf Fridriku p.
6 11 Fedotov Aleksandr
6 12 Sikk Albert Aleksandri p, rajooni prokurör
6 13 Erik Paul Semjoni p; Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
6 14 Krull Aleksander Vladimiri p.
6 15 Sotsilovski Roman Andrei p, Antsla rajooni Partei- ja Täidesaatva Nõukogu Täitevkomitee liige
6 16 Hellat Georg Augusti p
6 17 Ivanov Eugeni Feodori p.
6 18 Saag Hans
6 19 Suursoo Endel Augusti p.
7 1 Jahu Erich
7 2 Arna Johannes Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja, ELKNÜ Võrumaa komitee töötaja, Ruusmäe kolhoosi partorg, sõjaveteran
7 3 Bolšovski Igor
7 4 Aotäht Jakob Aleksei p
7 5 Priimets Viktor Aleksandri p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
7 6 Sööde Richard Ivani p
7 9 Liiv Oskar Gustavi p, Võrumaa TSN Täitevkomitee töötaja
Koht
Haldusüksus Koht täpsemalt
Võru
Administratiivne
Lisakirjeldus
Toimingud
Tehnilised andmed