Otsing

Otsi juba sisestatud sõdurite ees- ja perekonnanime ning elu- ja sissekirjutuse koha (linn/vald ja väiksemad üksused) järgi. Pea meeles, et isikunimed ei pruugi esineda kaasaegses kirjaviisis ning üks ja sama isik võib erinevates dokumentides olla kirjas erineva nimekujuga. Seega katseta otsinguväljal erinevaid variante. Otsitakse nii arhiiviallikatest sisestatud sõdurite kui kodukirjete seast.

Näiteks:

Otsingu tulemused on vaikimisi sorteeritud perekonnanime järgi tähestikuliselt. Tulemusi saad ümber sorteerida iga tulba sisu järgi, kui klõpsad tabeli päises olevatel pealkirjadel.
Tabelis kuvatakse ainult sõdurite põhiandmed. Rohkem infot isiku ja säiliku kohta näed, kui klõpsad isiku perekonnanimel. Kaadri numbril klõpsates avaneb isikukirje  originaaldokumendis.
Kodukirjed kuvatakse virsikukarva taustal. Nende hulgas on ka Geni andmebaasi Eestlased Esimeses ilmasõjas sisestatud sõdurikirjed (märkusega "Geni").

Arhiiviallikatest sisestatud isikukirjete juures on nupp "Muuda", millel klõpsates saad olemasolevaid andmeid parandada või täiendada. Kirje muutmiseks tuleb end keskkonda sisse logida.