Privaatsuspoliitika

Me kogume isikuandmeid

Me kasutame küpsiseid (väikeseid faile, mis salvestatakse teie veebibrauserisse), et tuvastada teie arvuti või seade ning pakkuda paremat kasutuskogemust. Meie süsteemid logivad ka teavet teie brauseri, operatsioonisüsteemi ja IP-aadressi kohta.

Samuti kogume teie isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress, telefoninumber ja e-posti aadress.

Meie süsteemid võivad seostada seda isiklikku teavet teie tegevustega (näiteks seostatakse teie isikuandmed teie vaadatud lehekülgede või otsitud objektidega).

Me ei salvesta ega jaga teie täpset asukohta

Me ei tuvasta ega salvesta teie täpset geograafilist asukohta.

Te saate näha ja kustutada oma isikuandmed

Te saate sisse logida oma kontole, et näha või kustutada meie poolt salvestatud teie isikuandmeid, nagu teie nimi, aadress, e-posti aadress või telefoninumber. Samuti võite meiega ühendust võtta e-posti teel (admin.vau@ra.ee), et paluda oma konto kustutada.

Me säilitame teie isikuandmeid, kuni te need kustutate

Me eemaldame teie isikuandmed (näiteks teie nime, aadressi, e-posti aadressi ja telefoninumberi) ja muud teie kontoga seotud eelistused kohe pärast seda, kui olete meilt e-posti teel (admin.vau@ra.ee) palunud oma konto kustutada.

Me ei jaga teie isikuandmeid teiste ettevõtetega

Me ei jaga teie isikuandmeid (nagu nimi, aadress, e-posti aadress või telefoninumber) teiste asutuste või ettevõtetega, välja arvatud juhul, kui vastav kohustus tuleneb Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest või edastamine on vajalik kasutustingimuste täitmiseks.

Reklaamiettevõtted ei kogu meie teenuse kaudu andmeid

Me ei luba reklaamiettevõtetel koguda andmeid reklaamisuunatuse eesmärgil.

Te saate esitada privaatsusega seotud küsimusi

Kui teil on küsimusi või muresid seoses meie privaatsuspoliitikaga, võtke meiega ühendust aadressil tartu@ra.ee

Teenusepakkujad saavad meie nimel juurdepääsu ainult anonüümsetele andmetele

Analüütikafirmadel võib olla juurdepääs anonüümsetele andmetele (näiteks teie IP-aadressile või seadme ID-le), et aidata meil mõista, kuidas meie teenuseid kasutatakse. Nad kasutavad seda teavet ainult meie nimel. Neid ei edastata, välja arvatud koondandmetena; ühtegi teavet ei jagata ühegi individuaalse kasutaja kohta.

Me kaitseme teie isikuandmeid

Me rakendame meetmeid teie isikuandmete kaitsmiseks volitamata juurdepääsu või avalikustamise eest. Samas siiski mööname, et ükski turvameetod ei kaitse inimliku eksimuse eest.

Meie privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt muutuda

Kui me teeme oma poliitikates olulisi muudatusi, teavitame teid sellest meie veebisaidil või rakenduses selgelt nähtava teatega. Kui muudatus mõjutab oluliselt registreeritud kasutajaid, saadame teile teate e-postiga