Foto andmed

Üldandmed
Arhiivi/fondi nimiEesti Riigiarhiivi Filiaali (Parteiarhiivi) fotokollektsioon (AIS)
LeidandmedERAF.2.2.363.6 (AIS)
LiikFoto(Üksikfoto)
WWW-s nähtavusAvalik
Sisuandmed
Sisu kirjeldus: Korrastatud EKP Keskkomitee ja Eesti NSV valitsuse liikmed arhitektuurinäitusel Kunstihoones
Arvuti poolt tuvastatud objektidinimene, lips
Aeg 12.1979
Autor
Perekonnanimi Eesnimi Märkus (isik üldisemalt) Märkus (fotoga seoses)
Tsvetkov Georgi 9.10.1921-2.02.1995. Osales II maailmasõjas, a-st 1950 elas Eestis, mitmete väljaannete ja Aktuaalse Kaamera fotokorrespondent, 1970 - 1.02.1995 EKP Keskkomitee Partei Ajaloo Instituudi fotograaf
Isikud fotol
Loendamine alustades vasakult eest.
Rida Nr Perekonnanimi Eesnimi Märkus (isik üldisemalt) Märkus (fotoga seoses)
1 Saul Bruno Snd 08.01.1932 Narva. ENSV partei- ja riigitegelane, ettevõtja. 1966-1969 sideministri asetäitja, 1969-1975 sideminister, 1975-1983 ENSV Ministrite Nõukogu esimehe asetäitja, 1984-1988 esimees.
2 Väljas Vaino Snd. 28.03.1931. 1951-55 ELKNÜ ametikohad Tartus, 1955-61 ELKNÜ KK I sekretär, 1961-71 EKP Tallinna linnakomitee I sekretär, 1971-80 EKP KK ideoloogiasekretär, 1980-86 NSVL suursaadik Venezuelas, 1986-88 Nicaraguas, 1988-90 EKP KK I sekretär, 1990-92 EKP eestmeelse tiiva, 1992-95 Demokraatliku Tööpartei juht
3 Johanson Nikolai snd 22.01.1926. ELKNÜ Hiiumaa komitee I sekretär 1948-49, EKP Tallinna Linnakomitee sekretär 1960-67, I sekretär 1971-82. 1967-71 töötas KGB-s. 1982- ENSV Ametiühingute Nõukogu esimees
4 Šišov Lev EKP Keskkomitee parteiorganisatsioonilise osakonna juht. ENSV ÜN liige 1971-1990. 1990. a alguses lauaülem Venemaa rahvuste ja rahvuspoliitika ministeeriumis
5 Pork August 27.06.1917 Tver-2002 Moskva. 1941-45 Laskurkorpus, 1946-48 EKP KK propaganda- ja agitatsiooniosakonna ajakirjandussektori juhtaja, 1948-50 NSVL Siseministeeriumi koolis, 1950-63 Julgeoleku Ministeeriumi maakonnavalitsuse ülem, 1953-58 siseministri abi, miilitsavalitsuse ülem, 1959-61 siseminister, 1961-82 Julgeoleku Komitee esimees
6 Upsi Artur-Bernhard 12.04.1931 - 19.04.2015. 1969 - 1979 EKP Rakvere Rajonikomitee I sekretär. 1979 - 1989 EKP KK sekretär põllumajanduse alal
Koht
Haldusüksus Koht täpsemalt
Haldusüksused / Eesti (1950-1991) / Tallinn linn (1950-1991) Tallinn;;
Administratiivne
Lisakirjeldus
Toimingud
Tehnilised andmed
Versioon: originaal; Versiooni alaliik: positiiv; Värvus: must-valge; Kandja: paber; Kaader: 9x14;