English
Rahvusarhiivi fotoinfosüsteem
Avaleht
Täpsem otsing
Kollektsioonid
Sisene VAU kaudu
Tagasiside
Abi
Täpsem otsing
Liht otsing
Kõik
Digiteeritud
Digiteerimata
Leidandmed
Lühend
AIF
EAA
EFA
ERA
ERAF
LAMA
LVMA
SAMA
VAMA
IKMF
TLA
Fond
Nimistu
Säilik
Leht nr
Foto Nr
Lühivorm
Viitekood
Pikkvorm
Vahemike otsimiseks (pikas vormis) kasutage metamärke kujul 1 - 9999 (tühikutega eraldatult) või kujul >6 või <70 või 10* või *p
Asukoht
Määramata
Rahvusarhiiv Tartus
Rakvere osakond
Valga osakond
Filmiarhiiv
Rahvusarhiiv Tallinnas
Muinsuskaitseameti arhiiv
Rannarahva Muuseum
Tallinna Linnaarhiiv
TLÜ arheoloogia teaduskogu arhiiv
Hageri Muuseum
Arhiivi/fondi nimi
1. Eesti Jalaväepolk
1. Jalaväerügement
1. Lennuväedivisjon
2. Jalaväerügement
5. Üksik Jalaväepataljon
Aarand Roos
Ado Birk - riigitegelane, diplomaat, advokaat ja ärimees
Ahto Vesmes – filmindustegelane ja saatejuht
Aino Tamm - laulja, professor
Ajakiri Keel ja Kirjandus toimetus
Ajakirja Pilt ja Sõna toimetus
Ajalehe Eesti Päevaleht toimetus
Ajalehe Postimees toimetus
Ajalehe Tartu Kommunist toimetus
Akadeemiline Juudi Ajaloo ja Kirjanduse Selts Tartu ülikooli juures
Aleksander Filippovi fotokogu
Aleksander Kurvits, pedagoog ja sordiaretaja
Alexandra Film
Andres Küng
Andres Taimla
Animailm OÜ
Animartinus OÜ
Anton Loorents - sõjaväelane
Ants Laikmaa - maalikunstnik
Argentiina Eesti Selts Estonia
Arhiivinduse ala volinik
Arnold Mikker - Eesti Vabariigi sõjaväelane
Artur Luha - geoloog, akadeemik
Arvo Horm, majandusteadlane ja ühiskonnategelane
Autograafide, mälestuste ja kultuurilooliste dokumentide kollektsioon
Baltic Film Production OÜ
Black Plastic Media Productions
Bop Animation OÜ
Boris Jaanikoski estraadiartistide fotode kollektsioon
Chintis Lundgreni Animatsioonistuudio
Davai Laama OÜ
Diafilm OÜ
Dirigent Valli Ilvik ja tema juhatatud koorid
Dokumentide kollektsioon filmiamatörismist Eestis
Eerik Kumari - zooloog, ornitoloog ja looduskaitsetegelane, ENSV Teaduste Akadeemia korrespondentliige
Eerik-Niiles Kross, kollektsioon
Eesti Ajutise Valitsuse Peavolinikud, maakondade ja linnade komissarid
Eesti Esindaja Kaug-Idas ja Hiinas
Eesti Esindus Ukrainas
Eesti Filmi Instituut
Eesti Geoloogiakeskus
Eesti Infotehnoloogia Selts
Eesti Julgeolekupolitsei
Eesti Julgeolekupolitsei Kuressaare Välisosakonna Poliitilise Politsei Referentuur
Eesti Julgeolekupolitsei Paide Haruosakonna Poliitilise Politsei Referentuur
Eesti Julgeolekupolitsei Valga Välisosakonna Poliitilise Politsei Referentuur
Eesti Konsulaat Rio de Janeiros
Eesti Koonderakond
Eesti Kunstiakadeemia
Eesti Kunstiakadeemia
Eesti Kunstiakadeemia animatsiooni osakond
Eesti Kunstnike Liit
Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus
Eesti-Läti Segakomisjoni Eesti Delegatsioon riigipiiri kindlaksmääramiseks looduses
Eesti Maaliit
Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut
Eesti NSV Rahvakomissariaadi Üldvangimaja nr.1
Eesti Näitlejate Liit
Eesti Ohvitseride Kogu Rootsis
Eesti Organisatsioonide Liit Läänerannikul
Eesti Peakonsulaat Istanbulis
Eesti Peakonsulaat New Yorgis
Eesti Peakonsulaat Sydneys
Eesti Rahvusfond
Eesti Rahvuslik Komitee Konstantinoopolis
Eesti Rahvusnõukogu
Eesti Riigiarhiiv
Eesti Riiklik Nukuteater
Eesti Rindemeeste Ühendus
Eesti Saatkond Kaukaasias
Eesti Saatkond Londonis
Eesti SS-leegioni Kindralinspektuur
Eesti Sõjainvaliidide Kapital
Eesti Sõjaveteranide Sõprusühing
Eesti Sõudeliit
Eesti Teaduste Akadeemia
Eesti Vabadussõjalaste Keskliit ja selle osakonnad
Eesti Vabariigi Juudi Vähemusrahvuse Kultuuromavalitsus
Eesti Vabariigi Ministrite Nõukogu
Eesti Vabariigi Prokuratuur
Eesti Vabariigi Ülemnõukogu Esimehe Kantselei
Eesti Vasakpartei
Eesti-Vene segakomisjonide Eesti delegatsioonid
Ehituste ja maa-alade kaartide, plaanide, jooniste ja projektide kollektsioon
Eino ja Imbi Tombergi poolt koostatud kollektsioon paekivi ja lubjatööstuse kohta Eestis
Eksperimentaalse ja Kliinilise Meditsiini Instituut
Eliaser, Agnia (Rutt) ja Elga - literaadid, ajakirjanikud ja ühiskonnategelased paguluses
Eliise Kevend - pedagoog
Endel Sõgel - kirjandusteadlane ja ühiskonnategelane
Endel Viiding
ENSV Kaubandusministeerium
ENSV Ministrite Nõukogu juures asuv repatrieerimise osakond
ENSV Ministrite Nõukogu juures asuv Välisturismi Valitsus
ENSV Riiklik Noorsooteater
ENSV Riiklik Televisiooni- ja Raadiokomitee
ENSV Siseministeeriumi Maanteede Valitsus
ENSV Teaduslik-Tehnilise Dokumentatsiooni Riiklik Keskarhiiv
Erich Kaup - ajaloolane
Ernst Jaakson - diplomaat
FilMinistry OÜ
Filmistuudio Tallinnfilm
Film Tower OÜ
Gaviafilm OÜ
Georg-Eduard Luiga - ajakirjanik
Gävle Eesti Selts
Haavamägi-Espenberg, Roman - maalikunstnik ja skulptor
Hageri Muuseum
Hans Kruus - ajaloolane, poliitik
Harald Tammur, vaimulik
Haridusministeerium
Harju Sõjaväeringkonna Staap
Harri Mõtsnik, kirikuõpetaja
Hasselblatt, Arnold - Tartu linna arhivaar
Helbe Liin, ametnik-arhivist, filatelist ja filokartist
Herbert Niiler – eesti spordi- ja Noorte Meeste Kristliku Ühingu juhtivtegelane
Hiiu Maavalitsus
Ilmar Tõnisson - ajaloolane ja poliitik
Ilmjärv, Mihkel - põllumajandusteadlane
Inez ja George F. Robinson
Inseneriväe Inspektuur
Jaak Reichmann'i isikuarhiiv
Jaak Rosenbaum - polkovnik tsaari-Venemaa armees
Jaan Kross, kirjanik
Jaan Künnap
Johanna Päts - sotsiaalvaldkonna arendaja, ühiskonna- ja majandustegelane; Voldemar Päts - kunstipedagoog ja kunstnik
Johannes Vares-Barbarus - arst, luuletaja, ENSV Ülemnõukogu Presiidiumi esimees
John Rambo OÜ
John Rambo OÜ
Juhan Aare
Juhan Kahk - ajaloolane, akadeemik
Julgeolekuasutuste isikuandmete kartoteek (nn Suur kartoteek)
Justiitsministeerium
Jüri Vilmsi Mälestamise Komitee
Kaalu Kirme - kunstiteadlane
Kalevi Üksik Jalaväepataljon
Kallas, Oskar - folklorist ja diplomaat
Kallis, Oskar - kunstnik
Karabana OÜ
Karl Orviku – geoloog, akadeemik, Eesti Teaduste Akadeemia Geoloogia Instituudi direktor
Karma, Otto - ajaloolane
Kehra Tselluloosi Tehas
Kella- ja Kullassepaäri H. Markovits
Keskkriminaalpolitsei
KGB Jälitusosakonna fotokogu
Kindralstaap
Klaasmeri OÜ
Kokoro OÜ
Kollektsioon Friedrich Karl Akeli perekonna dokumentidest
Kollektsioon Oskar Kurganovi käsikirjadest ja tema poolt kogutud materjalidest
Kollektsioon Puhk'ide suguvõsa liikmete (Marie Puhk, Joachim Veimarn, Aare Ruth Mörner, Agu Theodor Puhk) dokumentidest
Kollektsioon Rahvusarhiivi fotolugude konkursist "Minu pere pöördelistel aegadel"
Kollektsioon Saksamaa eesti pagulaste dokumentidest
Kollektsioon Valeri Kalabugini ühiskondliku ja erialase tegevusega seotud dokumentidest
Kopli Kinokompanii OÜ
Korporatsioon Amicitia
Korporatsioon Vironia väliskoondised
Kultusfilm OÜ
Kures, Voldemar - ajakirjanik
Kuus, Juhan
Kõll, Arnold - keemiateaduste kandidaat
Laidoner, Johan - kindral, Eesti Sõjavägede Ülemjuhataja
Laretei, Heinrich - riigitegelane ja diplomaat
Lastekaitse Liit
Lea Palvadre poolt kogutud dokumentide kollektsioon oma isa Eesti Vabariigi õiguskantsleri Anton Palvadre kohta
Leningradi Oblasti Eesti Riiklik Kolhoositeater
Loomakaitse ühingud ja seltsid
Lääne-Saare Sõjaväeringkonna Staap
Mart Laar - riigitegelane, poliitik, ajaloolane
Maydell, Guido - entomoloog; Maydell, Eveline - kunstnik
Menufilmid OÜ
Meteoriit OÜ
Metsaülikool Rootsis (Metroo)
Mittetulundusühing Arno Tali Sihtkapital
Mittetulundusühing Eesti Instituut
Mittetulundusühing Välis-Eesti Ühing
Moor, Feliks - näitleja
Moskva Kontroll-Opteerimise Komisjon
MTÜ Eesti Looduskaitse Selts
Muinsuskaitseamet
Mustla Linnavalitsus
Nafta Films OÜ
Narva Prefektuur ja selle eelkäijad
Nigol Andresen - poliitik
Nikolai Viralu (Vildenau) - kapten Eesti kaitseväes, advokaat, ajakirjanik
Nõukogude Armee teenistusdokumentide kollektsioon
Olaf Kuuli - ajaloolane
Orav, Ivo
Organisatsiooni Eesti Noored peastaap
Ott Puuraid
OÜ IN-RUUM
Paul Rahno - bioloogiateaduste doktor
Perekond Kurvitsa fotokogu
Perekond Pedusaare fotokogu
Perekond Schwalbe fotokogu
Perekonnad Paas, Marley, Rannu
Peter Treffner – väliseesti insener
Petrogradi Kontroll-Opteerimise Komisjon
Petseri Uspenia Ristiusuliste Meestööühisus
Petseri-Võru Prefektuur ja selle eelkäijad
Piip, Ants - õigusteadlane ja poliitik
Poliitilise Politsei komissar Tallinnas
Politseiprefektuurid
Politseitalitus
Posti-, Telegraafi- ja Telefonitalitus
Puhkekodu o/ü. Pühajärv
Pusta, Kaarel Robert - diplomaat ja ühiskonnategelane
Põllutööministeeriumi Katastri ja Maakorralduse Osakond
Põllutööministeeriumi Riigimaade ja Metsade Valitsus
Põllutööministeeriumi üld-, statistika, varade ja arveosakonnad
Pära Trust
Pärnu Linnavalitsuse ehitusosakond
Pärnu-Viljandi Sõjaväeringkonna Staap
Päts, Konstantin - Eesti Vabariigi president
Raadik, Algus - teadlane, ühiskonnategelane, 249. Eesti Laskurdiviisi komandöri asetäitja poliitalal
Rahandusministeerium
Rahvusarhiiv
Rahvusvaheline Magamisvagunite Selts
Rajala, Lembit - näitleja
RAS Eesti Ehitusmälestised
Raudsepp, Hugo - näitekirjanik
Regina-Film
Rein Maran
Rein Otsason - majandusteadlane, Eesti Panga president
Reklaambüroo Eesti Reklaamfilm
Revolver Film
Richard Mitt - insener, korporatsioon Vironia asutajaliige
Riigikantselei
Riigikontroll
Riiklik aktsiaselts Eesti Maaehitusprojekt
Riiklik aktsiaselts Eesti Merelaevandus
Riiklik aktsiaselts Kommunaalprojekt
Riikliku Lepitaja Kantselei
Sabat Film
Saksa kodakondsuse taotlejate toimikute kollektsioon
Saksa okupatsioonivõimude poolt mahajäetud üksikute dokumentide kollektsioon
Selter, Karl - jurist, diplomaat, poliitik
Siberi Kontroll-Opteerimise Komisjon
Sihtasutus Eesti Draamateater
Sihtasutus Eesti Kultuuripäevad ja Ühing Estokultuur
Sihtasutus Eesti Riiklik Sümfooniaorkester
Sihtasutus Teater NO99
Sihtasutus UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon
Sihtasutus Vene Teater
Silmviburlane OÜ
Sisekaitse Operatiivrügement
Siseministeerium
Siseministeerium
Siseministeeriumi perekonnaarhiivi dokumentide kollektsioon
Sotsiaalministeerium
Stellar Film OÜ
Sterotek OÜ
Suurbritannias kogutud surnud ja kadunuks jäänud eestlaste dokumentide ja surmateadete kollektsioon
Sõjakomissariaadid
Sõjaministeerium
Sõjamuuseum ja temale üle antud dokumentide kollektsioon
Sõjaväe Varustusvalitsus
Sõjavägede Staap
Šveitsi Eesti Selts
Zbanski Kino
Taiga Film OÜ
Tallifornia OÜ
Tallinna Garnisoni Komandantuur
Tallinna-Harju Prefektuur ja selle eelkäijad
Tallinna Kopli Spordikool
Tallinna Linna ja Harju Maakonna Kaitseliit
Tallinna Linna Miilitsavalitsuse Sanitaar-tervishoiu Osakond
Tallinna Noorseppade Malev
Tallinna Tehnikaülikool
Tartu Juudi Rahvaühing
Tartu Juudi Usuühing
Tartu Linna ja Maakonna Komandantuurid ja Kaitseliit (koondfond)
Tartu Ringkonnakohtu Tartu 2. jaoskonna kohtunik
Tartu Ülikooli Akadeemiline Muinsuskaitse Selts ja selle vilistlaskogu
Teedeministeeriumi Raudteede Talitus
Teedeministeeriumi üldosakond
Toomas Varek - poliitik
Tori Turbaühisus
Tõnisson, Jaan - õigusteadlane, poliitik
Tõrvand, Juhan - kindralmajor Eesti sõjaväes
Uluots, Jüri - õigusteadlane ja poliitik
Uppsala Eesti Demokraatlik Klubi
Vabadussõja Ajaloo Komitee töökomisjon
Vabariigi Kaitseliidu Staap
Vabaõhuühing Veskijärve
Vaike Kalda
Valga Linna ja Maakonna Komandantuur ja Kaitseliit (koondfond)
Valgre, Raimond - helilooja
Valk, Heinz - kunstnik ja ühiskonnategelane
Vandeadvokaadid Samuel Levitin ja Paul Kako
Vanemuise Seltsi segakoor
Veeteede Amet
Veeteede Talitus
Venemaal asunud Eesti seltside dokumentide kollektsioon
Viljandi Maakonna Kaitseliit ja komandantuurid (koondfond)
Viljandi Maksuinspektor
Viljandi Ringkonnakohtu Viljandi 2. jaoskonna kohtu-uurija
Vint, Endel - majandusteaduste doktor
Virgo, Eduard-Reinhold - diplomaat ja poliitik
Viru-Järva Sõjaväeringkonna Staap
Virumaa algkoolid
Võru Maakonna Kaitseliit ja Komandantuurid (koondfond)
Võru-Petseri Sõjaväeringkonna Staap
Välis-Eesti ühing
Välisministeerium
Warma, Aleksander - diplomaat ja riigitegelane
Well Well OÜ
What Everest Studio OÜ
WildKino OÜ
Õhukaitse Staap
Õhukaitse Suurtükiväegrupp
Arhiivi/fondi nimi
Liik
Album
Foto
Sisu kirjeldus
Arvuti poolt tuvastatud objektid
Ahi
Apelsin
Auto
Banaan
Buss
Diivan
Elevant
Frisbee
Föön
Hambahari
Hiir
Hobune
Hot dog
Inimene
Jalgratas
Kaelkirjak
Kahvel
Kaisukaru
Karu
Kass
Kauss
Kell
Klaviatuur
Klosett
Koer
Kohver
Kook
Käekott
Käärid
Külmkapp
Lammas
Lehm
Lennuk
Lind
Lips
Lohe
Lumelaud
Lusikas
Mikrolaine
Mobiiltelefon
Mootorratas
Nuga
Paat
Parkimisautomaat
Pesapallikinnas
Pesapallikurikas
Pink
Pitsa
Porgand
Potitaim
Pudel
Pult
Raamat
Rong
Rula
Röster
Sebra
Seljakott
Spargelkapsas
Spordipall
Stoppmärk
Surfilaud
Suusad
Sõõrik
Söögilaud
Sülearvuti
Tass
Tennisereket
Tool
Tuletõrjehüdrant
Tv
Vaas
Valamu
Valgusfoor
Veini klaas
Veoauto
Vihmavari
Voodi
Võileib
Õun
Koht
Vali hierarhiast
Ainult täpsed vastused
Leia ka alamüksused
Koht täpsemalt
Aeg
Alates
Kuni
Autor
Ateljee
Avalikud märkused
Isikud fotol
Märksõnad
Formaadigrupp
35mm
6x6
6x9
9x12
10x10
10x15
13x13
13x14
13x18
18x24
20,5x20
24x30
30x40
>30x40
Kandja
klaas
metall
paber
film
Viimistlus
Määramata
Kirjed fotol
Määramata
Viimistlus
Lakk
Pöördel
Retušš
Pöördel
Negatiivi mask
Pöördel
Kirjed fotol
Silt
Pöördel
Vahapitser
Pöördel
Käsikirjaline tekst
Pöördel
Trükitud tekst/pilt
Pöördel
Sissevajutustempel
Pöördel
Tinditempel
Pöördel
Viimistlus
Lakk
Pöördel
Retušš
Pöördel
Negatiivi mask
Pöördel
Kirjed fotol
Silt
Pöördel
Vahapitser
Pöördel
Käsikirjaline tekst
Pöördel
Trükitud tekst/pilt
Pöördel
Sissevajutustempel
Pöördel
Tinditempel
Pöördel