NB! Ajutised lahtiolekuajad kehtivad 25. aprillini

Rahvusarhiivi uurimissaal Tartus (Nooruse 3) on avatud tavapärastel aegadel, kuid jälgime 25% täituvuse põhimõtet. Uurimissaali on oodatud ainult need külastajad, kes tegelevad teadus- ja õppetöö või möödapääsmatute ametitoimingutega. Uurimissaali külastajail palume kanda maski ja hoida distantsi.

Tallinna uurimissaal (Madara 24) on suletud. Palume lükata uurimissaalikülastus edasi ja kasutada arhiivi virtuaalseid keskkondi. Tähtajalise teadus- ja õppetöö või ametitoimingute tegijatel palume ühendust võtta telefonil 693 8666.

Filmiarhiivi uurimissaali Tallinnas (Ristiku 84) on võimalik külastada vältimatul vajadusel, eelnevalt kokkulepitud ajal ja oodatud on ainult need külastajad, kes tegelevad teadus- ja õppetöö või möödapääsmatute ametitoimingutega. Uurimissaali külastajail palume kanda maski ja hoida distantsi.
Uurimissaalis teenindame vaid ühte klienti korraga.

Rahvusarhiivi galerii Tallinnas (Maneeži 2) on kuni 12. aprillini suletud, trükiste ostmiseks palume külastada meie veebipoodi või helistada telefonil 693 8067.

Tavapäraselt vastame päringutele ja täidame koopiatellimusi, päringuid ja tellimusi saab esitada meie iseteeninduse kaudu.

Mõistvat suhtumist ja jätkuvalt sujuvat koostööd soovides

Rahvusarhiiv