Tõnis Kurikof nõudis et ta oma renditud talu Jüri pääwast kätte saaks ehk Schönberg temale 160 rbl. kahju tasumist maksab.
Andres Schönberg wastas: tema ei olla Kurikofile mitte talu rentinud, kui ta rendinud olleks kül siis Jüri pääwal kätte annaks
Tõnis Rõuk tunnistas: Andres Schönberg ja Tonis Kurikof olla talu kauplenud 160 rbl. pidanud rent olema ja 6 aasta kontraht, aga kirjalik kontraht jäänud kirjutamata, waid kolmapääw pidatud kontraht kirjutama ja siis omad tingimised ühentama, ka liik saanud mõlemilt poolt ära joodud.
Tõnu Erm tunnistas Schönberg ja Kurikof olla kül kaubelnud ja kolmapääwaks jäänud kirjalik kontraht kirjutada siis tema Erm ja Rõuk pidand sel pääwal ka sääl juures olema käemeesteks, aga Kurikof ei olla neid mitte kutsunud.
Kurikof ütles ta olla kolmapääw Schönbergi juures käinud, aga Schönberg olla ütlenud, mul pole tinti kodus, lähame reedi kohtu maja juure ja laseme sääl kontraht kirjuta.
Schönberg ütles: ei ma tea kas Kurikof käis minu juures ehk mitte sest ega ma teda ei tunne
Kohus mõistis Tõnis Kurikofi kaebtuse Schönbergi wastu tühja, sest et temal midagi kontrahti weel käes ei olnud.
Otsus sai kohtu käiatele kuulutud, edasi kaebtuse õppetus neile antud, Kurikof ei lubanud sellega mitte rahul olla, siis lubati temale edasi kaebamiseks appellatsioni täht.
Tõnis Kurikof nõudis et ta oma renditud talu Jüri pääwast kätte saaks ehk Schönberg temale 160 rbl. kahju tasumist maksab.
Andres Schönberg wastas: tema ei olla Kurikofile mitte talu rentinud, kui ta rendinud olleks kül siis Jüri pääwal kätte annaks
Tõnis Rõuk tunnistas: Andres Schönberg ja Tonis Kurikof olla talu kauplenud 160 rbl. pidanud rent olema ja 6 aasta kontraht, aga kirjalik kontraht jäänud kirjutamata, waid kolmapääw pidatud kontraht kirjutama ja siis omad tingimised ühentama, ka liik saanud mõlemilt poolt ära joodud.
Tõnu Erm tunnistas Schönberg ja Kurikof olla kül kaubelnud ja kolmapääwaks jäänud kirjalik kontraht kirjutada siis tema Erm ja Rõuk pidand sel pääwal ka sääl juures olema käemeesteks, aga Kurikof ei olla neid mitte kutsunud.
Kurikof ütles ta olla kolmapääw Schönbergi juures käinud, aga Schönberg olla ütlenud, mul pole tinti kodus, lähame reedi kohtu maja juure ja laseme sääl kontraht kirjuta.
Schönberg ütles: ei ma tea kas Kurikof käis minu juures ehk mitte sest ega ma teda ei tunne
Kohus mõistis Tõnis Kurikofi kaebtuse Schönbergi wastu tühja, sest et temal midagi kontrahti weel käes ei olnud.
Otsus sai kohtu käiatele kuulutud, edasi kaebtuse õppetus neile antud, Kurikof ei lubanud sellega mitte rahul olla, siis lubati temale edasi kaebamiseks appellatsioni täht.