Albret Asserus kaebas protokolli põhjusel 14 Märtsist s.a. № 26 mina olen teada saanud kes minu petrooliumi pudeli katski lööja omma olnud, Hans Teder selet mulle Ilmjerwe kõrtsiman iluste ära et Adu ja Karl Weski omma kahekesi minu eli pudeli kõrtsi nukka wasta katski löönud ja Märt Oinasgof on tubaka wõtja olnud.
Hans Teder kutsuti ette ja tema ütles mia ei ole Albret Asseruse eli pudeli katski löömist ei ka tubaka wõtmist nännu ei ole sellest ma midage Asserusele kõnelnud see on wale.
Albret Asserus ütleb man olli Kusta Kiiwid, Jaan Reedi ja Mats Aur kui Teder mulle selet.
Kusta Kiiwid ütel: mina sellest asjast ei tea midage.
Aadu Weske olli ette kutsutud es ole aga tulnud.
Karl Weski kutsuti ette ja tema ütel, mina ei ole Asseruse õli pudelid katski löönud, et tea ka sellest midage.
Otsus: Aadu Weski ja puuduwad tunnistajad Jaan Reedi ja Mats Aur 3 Oktobris ette kutsu.
Albret Asserus kaebas protokolli põhjusel 14 Märtsist s.a. № 26 mina olen teada saanud kes minu petrooliumi pudeli katski lööja omma olnud, Hans Teder selet mulle Ilmjerwe kõrtsiman iluste ära et Adu ja Karl Weski omma kahekesi minu eli pudeli kõrtsi nukka wasta katski löönud ja Märt Oinasgof on tubaka wõtja olnud.
Hans Teder kutsuti ette ja tema ütles mia ei ole Albret Asseruse eli pudeli katski löömist ei ka tubaka wõtmist nännu ei ole sellest ma midage Asserusele kõnelnud see on wale.
Albret Asserus ütleb man olli Kusta Kiiwid, Jaan Reedi ja Mats Aur kui Teder mulle selet.
Kusta Kiiwid ütel: mina sellest asjast ei tea midage.
Aadu Weske olli ette kutsutud es ole aga tulnud.
Karl Weski kutsuti ette ja tema ütel, mina ei ole Asseruse õli pudelid katski löönud, et tea ka sellest midage.
Otsus: Aadu Weski ja puuduwad tunnistajad Jaan Reedi ja Mats Aur 3 Oktobris ette kutsu.