PROTOKOLL

Vaikna: Lepinguraamat (1902-1913)

LeidandmedEAA.2593.1.43
Kaader
4
Daatum26.03.1902
Protokolli number9
Protokolli teema3. Laenusuhted
Kohtumehed
Eesnimi Perekonnanimi Täisnimi Roll
J Rebase Peakohtumees
J Helmik Kohtumees
K Einsell Kohtumees

Ükstuhat üheksasada teisel aastal, paastu kuu kahekümne kuuendamal päewal ilmusiwad Waikna walla kohtu ette Jõgisu walla talumees Hans Salk ja Waikna walla talumees Mihkel Rebase, kes alamal järgnewat lepingut palusiwad aktide raamatusse üles kirjutada: Mina, Jõgisu wallast Hans Salk

Olen Waikna walla talumehelt Mihkel Rebaselt ükssada rupla laenanud, mida luban temale igal ajal kuue kuulise ette ütlemise järele ära tasuda. Kasusid maksan selle raha wõla pealt Rebasele neli ja üks pool rupla aastas saja pealt

"postnumerando"

XXX Hans Salk on umbkirilik

M Rebase <allkiri>

See leping sai peale lepingute raamatusse kirjutamist lepingu osalistele Han Salgule ja Mihkel Rebasele, kes mõlemad kohtule isiklikult tuntud on, aga et Hans Salk umbkirilik on, siis pani tema oma käega kolm risti

President: J Rebase <allkiri>

Liikmed  K. Einsell <allkiri> J Helmik <allkiri>

Kirjutaja G. Westermann <allkiri>

Olen oma wõla Hans Salku käest üks sada rubla kätte saanud. Jääb ainult protsendi raha kuusteistkümmend rubla wiiskümmend kop. maksmata.

Waikna walla kohtu ees 12 Märtsil 1907 a.

M Rebase <allkiri>

Olen saanud ülemal nimetud kuusteistkümmend rublast 50 kop. kätte saanud kaksteistkümmend rubla wiiskümmend kop. jääb saada neli rubl.

Waikna walla kohtu ees 7 Webruaril 1911 a.

M, Rebase <allkiri>

7 Webruaril 1911 a. saada jäewad neli (4) rubla olen kätte saanud 9 Märtsil 1911 a.

M, Rebase​​​​​​​ <allkiri>

Ükstuhat üheksasada teisel aastal, paastu kuu kahekümne kuuendamal päewal ilmusiwad Waikna walla kohtu ette Jõgisu walla talumees Hans Salk ja Waikna walla talumees Mihkel Rebase, kes alamal järgnewat lepingut palusiwad aktide raamatusse üles kirjutada: Mina, Jõgisu wallast Hans Salk

Olen Waikna walla talumehelt Mihkel Rebaselt ükssada rupla laenanud, mida luban temale igal ajal kuue kuulise ette ütlemise järele ära tasuda. Kasusid maksan selle raha wõla pealt Rebasele neli ja üks pool rupla aastas saja pealt

"postnumerando"

XXX Hans Salk on umbkirilik

M Rebase <allkiri>

See leping sai peale lepingute raamatusse kirjutamist lepingu osalistele Han Salgule ja Mihkel Rebasele, kes mõlemad kohtule isiklikult tuntud on, aga et Hans Salk umbkirilik on, siis pani tema oma käega kolm risti

President: J Rebase <allkiri>

Liikmed  K. Einsell <allkiri> J Helmik <allkiri>

Kirjutaja G. Westermann <allkiri>

Olen oma wõla Hans Salku käest üks sada rubla kätte saanud. Jääb ainult protsendi raha kuusteistkümmend rubla wiiskümmend kop. maksmata.

Waikna walla kohtu ees 12 Märtsil 1907 a.

M Rebase <allkiri>

Olen saanud ülemal nimetud kuusteistkümmend rublast 50 kop. kätte saanud kaksteistkümmend rubla wiiskümmend kop. jääb saada neli rubl.

Waikna walla kohtu ees 7 Webruaril 1911 a.

M, Rebase <allkiri>

7 Webruaril 1911 a. saada jäewad neli (4) rubla olen kätte saanud 9 Märtsil 1911 a.

M, Rebase​​​​​​​ <allkiri>


TAGASI KUVA MÄRGENDUS