Karl Weski kaebas: Mul on lainatud raha Adam Indowi käest saada 3 Rubl 10 kop. ja Karl Oinasgof wiis minu pistuli tema kätte parandada, see on tema käen 3 aastad selle eest 3 Rubl.
Aadam Indow kutsuti ette ja tema ütles: 3 Rubl 10 kop. olen saanud, aga pistuli annan tagasi.
See pistoli olli Karl Oinasgof minu poisi kätte toonu ja minnu es oleki kotun.
Otsus: Walla kohus mõistis: Aadam Indow peab see 3 Rubl 10 kop. 14 päiwa sees Karl Weskile ära maksa. Et Pistolit Karl Weski Indowi kätte ei ole andnu, siis ta wõib oma püstol selle käest nõuda kelle kätte ta on andnud. Et mõistuse kuulnud oleme tunnistame: Aadam Indow [allkiri] Karli Weski [allkiri]
[märkus lehe serval - kirjutatud pliiatsiga:] II Tartu ülema Tr. kohtu ringk. 4. walla kohtu poolt Karl Weskile täitmise leht wälja antud 7. Mail 1893 a. № 107 all.
Eesistuja: G Kolk [allkiri]
Karl Weski kaebas: Mul on lainatud raha Adam Indowi käest saada 3 Rubl 10 kop. ja Karl Oinasgof wiis minu pistuli tema kätte parandada, see on tema käen 3 aastad selle eest 3 Rubl.
Aadam Indow kutsuti ette ja tema ütles: 3 Rubl 10 kop. olen saanud, aga pistuli annan tagasi.
See pistoli olli Karl Oinasgof minu poisi kätte toonu ja minnu es oleki kotun.
Otsus: Walla kohus mõistis: Aadam Indow peab see 3 Rubl 10 kop. 14 päiwa sees Karl Weskile ära maksa. Et Pistolit Karl Weski Indowi kätte ei ole andnu, siis ta wõib oma püstol selle käest nõuda kelle kätte ta on andnud. Et mõistuse kuulnud oleme tunnistame: Aadam Indow [allkiri] Karli Weski [allkiri]
[märkus lehe serval - kirjutatud pliiatsiga:] II Tartu ülema Tr. kohtu ringk. 4. walla kohtu poolt Karl Weskile täitmise leht wälja antud 7. Mail 1893 a. № 107 all.
Eesistuja: G Kolk [allkiri]