Liigu põhisisu juurde
Tagasi

Alates 11. maist on uurimissaalides avatud piiratud arv töökohti

Head arhiivikasutajad,

Alates 11. maist on Rahvusarhiivi uurimissaalides Tallinnas (Madara 24) ja Tartus (Nooruse 3) avatud piiratud arv töökohti. Ennekõike ootame uurimissaali teadus- ja õppetöö tegijaid, ülejäänud arhiivisõpradel palume varuda kannatust ja kasutada avaraid võimalusi meie e-keskkondades.

Uurimissaali külastamine Tallinnas toimub eelregistreerimise kaudu – palume igal külastajal märkida käesolevasse veebivormi uurimissaali külastamise aeg koos oma ees- ja perenimega. Tartus saab uurimissaali külastada eelregistreerimata. Tallinna ja Tartu uurimissaalid on avatud tööpäeviti kell 9–17, laupäeviti suletud. Filmiarhiivi uurimissaali (Ristiku 84, Tallinn) külastamiseks palume eelnevalt ühendust võtta telefoni või e-posti teel: 693 8613, filmiarhiiv@ra.ee.

Saalides on töökohad paigutatud 2-meetrise distantsi nõuet järgides. Samuti on saadaval desinfitseerimisvahend käte puhastamiseks. Uurimissaalide lauapindu ja toole puhastatakse regulaarselt.

Tallinna ja Tartu arhiivihoonetesse sisenemiseks palume kasutada uksekella. Piiratud töökorralduse ajal ei saa tellimuste eest tasuda sularahas. Kauglaenutus jätkub eeldatavasti juuni alguses, anname sellest lähiajal täpsemalt teada.

Küsimuste korral palume ühendust võtta e-posti või telefoni teel: tallinn@ra.ee, tartu@ra.ee, 738 7500.

Sujuvat koostöö jätku soovides,

Rahvusarhiiv