Rahvusarhiiv

Ava otsing

Kutsume osalema välisbalti kultuuripärandi veebikonverentsil 15.–16. septembril

15.–16. septembril toimub kuues välisbalti kultuuripärandi konverents MTÜ Baltic Heritage Network korraldusel ja riikliku rahvuskaaslaste programmi toetusel. Sel aastal leiab see aset virtuaalselt ja on pühendatud pandeemiast tingitud muutustele pärandiga tegelevate asutuste töös. Konverentsi põhivaldkonnad käsitlevad kultuuripärandit hoidvate asutuste toimetulekut pandeemiast põhjustatud piirangute ja teiste töökorralduslike eripäradega, aga ka tõstatavad küsimusi kas ja mil määral mõjutas uus olukord digilahenduste kasutuselevõttu või tõukas muude innovaatiliste lahenduste otsingutele.

Konverents toimub Eesti aja järgi hilisõhtutel vahemikus kell 21 kuni südaöö. Konverentsi programmiga saab tutvuda MTÜ Baltic Heritage Network veebilehel, kavas on 14 sõnavõttu Balti diasporaa esindajatelt ja mäluasutuste, sh Rahvusarhiivi töötajatelt. Kõik sõnavõtud on inglise keeles.

Konverentsil osalemine on tasuta, korraldajad paluvad eelregistreeruda sellelt lingilt: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_FxJiT-C3T6SuFz52WevfhA

Kõik huvilised üle ilma on oodatud!