Rahvusarhiiv

Ava otsing

Moeetenduse OmaMood otseülekanne Rahvusarhiivist 11. juunil kell 19

Moeetendus OmaMood toimub sel aastal Rahvusarhiivi peahoones Tartus, kust toimub otseülekanne 11. juunil algusega kell 19.

Moeetenduse eesmärk on tuua vaatajani traditsioonilise käsitöö väärtused modernses võtmes. Etendusega soovivad korraldajad toetada kohalikust käsitööpärandist inspireeritud ja jätkusuutliku, eelkõige aeglase, disainiliikumise põhimõtete järgi valmistatud rõivaste loomist ja kandmist. Juba kolmandat aastat on OmaMood osa Estonian Fashion Festivalist, mis ühendab omavahel Antoniuse moeshow, Mood Performance Tantsu ja OmaMood moeetenduse. Festivali idee on pakkuda noortele disaineritele võimalust oma brändi paremini eksportida, turundada ja luua kontakte välismaal. Moeetendusel on osalenud mitmed tunnustatud ja tuntud disainerid, sel aastal osalevad näiteks Cärol Ott, Vilve Unt ja Katre Arula. Kõigi disainerite ja mõnegi kollektsiooniga saab lähemalt tutvuda OmaMood veebilehelt.

Moeetenduse otseülekanne on jälgitav nii Estonian Fashion Festivali Facebooki lehelt kui ka Delfi TV vahendusel. Etenduse salvestus on leitav YouTube’ist.